yonetim-kurulu-1-1

Ulucanlar Şirketler Grubu olarak Türkiye ekonomisinin en önemli yapı taşlarından birisi olan inşaat sektöründe, 50 yılı aşkın bir süredir hizmet vermekteyiz.

İnşaat malzemeleri satışıyla faaliyetlerine başlayan şirketimiz, inşaat, hazır beton üretimi, sigortacılık sektörlerine yapmış olduğu yatırımlarla büyüyerek yoluna devam etmiştir.

İnsan ve doğaya saygı prensiplerinden asla ödün vermeyen şirketler grubumuz, müşterileri için değer yaratan, güven veren bir kuruluş olmuştur. Şirketimiz sürekli büyüyen bir şirket durumunda olup, 100 yıllık bir şirket olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Saygılarımla,
Mustafa ULUCAN

yonetim-kurulu-2

İnsan hayatı sorumluluğu taşıyan, ciddi ve hassas bir sektör olan inşaat sektöründe, yarım asırdan fazla bir süredir, pek çok farklı kolda hizmet vermekteyiz.

Ulucanlar Şirketler Grubu olarak, kurulduğumuz 1959 yılından bu yana çok farklı bir noktaya ulaşmanın gururunu yaşamaktayız.

Başta amiral gemimiz konumundaki Ulucanlar İnşaat Malzemeleri olmak üzere, Ulu Beton, Ulueren Beton ve Ulu Sigorta şirketlerimizle pek çok farklı alanda Ulucanlar kalitesi ile hizmet vermekteyiz.

Önümüzdeki dönemlerdeki amacımız, paydaşlarımız ile birlikte daha büyük, daha güçlü bir konumda buluşmaktır.

Saygılarımla,
Ayhan ULUCAN