Hakkımızda

ulu-insaat-malzemeleri
ulucanlar-insaat-malzemeleri-hakkimizda

1959 yılında Sivas'ta başlayan faaliyetlerimiz, 1990 yılında İstanbul'a taşınmamızla birlikte farklı bir boyut kazanmıştır. Bu sürece paralel olarak teknolojik gelişmeler ve artan talepler doğrultusunda inşaat sektörü, çok daha önemli bir sektör haline gelmiştir. Ulucanlar İnşaat Malzemeleri olarak yatırımlarımız da bu ölçüde büyümeye devam etmiştir.

Kurulduğu günden beri kaliteden asla taviz vermeyen şirketimiz, günümüz itibariyle İstanbul'un Avrupa ve Anadolu yakalarında tüm hızıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

Traçim, Ytong, Ode ve daha birçok dünya devi markanın bayisi durumunda olan kuruluşumuz,büyüklü küçüklü yüzlerce projede de tedarikçi olarak yer almıştır.

Geniş ürün yelpazesi ve Ulucanlar kalitesiyle hizmet veren şirketimiz, taş yünü, sıva filesi, çelik hasır, nervürlü inşaat demiri, kireç, dökme çimento ve daha birçok malzeme çeşidiyle hizmet vermektedir.

Altınşehir'de bulunan merkezi konumdaki açık ve kapalı depolarımızlar, güçlü ve teknolojik donanımlı
makine parkımızla da müşterilerimize memnuniyet odaklı bir hizmet sunmaktayız.

Vizyonumuz

Ülke ekonomisine katkıda bulunacak projelerde sürekli yer almak.
Ağırlıklı olarak yurt içinde gerçekleştirdiğimiz faaliyetleri, uluslararası pazarlara da taşıyarak, global çapta hizmet vermek.
Ülkemizin önde gelen inşaat malzemeleri tedarikçilerinden biri olmak.

Misyonumuz

57 yıllık tecrübemiz ve bilgi birikimimizle müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak hızlı ve ekonomik çözüm üretmek.
Ana faaliyet alanımız olan inşaat malzemeleri satışında, teknolojik gelişmeler paralelinde, güçlü makine parkı ve sektöründe uzman ekip arkadaşlarımızla profesyonel hizmet vermek.

Hizmetlerimiz

Geniş ürün yelpazemiz ve Ulucanlar kalitesiyle hizmet veren şirketimiz, yarım aşırı aşkın süredir gerek tedarikçi, gerekse üretici olarak da hizmet vermektedir.

ulucanlar-insaat-hizmetlerimiz

Makine Parkımız

ulucanlar-inşaat-malzemeleri-makine-parkı

Referanslarımız

Kısa sürede büyüklü küçüklü pek çok şantiyeye sağladığı hizmetle bölgenin önemli beton tedarikçilerinden birisi haline gelen Ulu Beton, donanımlı tesisleri ve güçlü makine parkuruyla kesintisiz hizmet vermektedir.

İletişim

  Altınşehir Tesisi:

  Adres:
  Tahtakale Mahallesi, İstanbul Cd. 96/1
  Avcılar / İstanbul

  Tel:  +90 212 688 08 88
  Fax: +90 212 688 07 77

  Mail: info@ulucanlar.com.tr