Hakkımızda

ulu-beton-hakkimizda-logo
ulubeton-hakkimizda

1994 yılında teknolojik gelişmelere ve İstanbul'da hızla artan yapılanma hareketine destek olmak amacıyla kurulan Ulu Beton, ağırlıklı olarak İstanbul Avrupa yakasında Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, Hadımköy ve civardaki diğer bölgelere hizmet vermektedir. Küçükçekmece'de 1, Esenyurt'ta 2 adet bulunan sabit beton santralleriyle saatte 390 m³ beton üretim kapasitesine sahip firmamız, proje bazlı olarak kurduğu mobil santrallerle de profesyonel olarak hizmet vermektedir.

Bölgedeki hazır beton ihtiyacına güçlü makine parkuru, merkezi konumdaki santralleri ve tecrübesiyle hızlı ve kaliteli bir şekilde cevap veren firmamız, uzun yıllardır müşterilerimize hizmet etmektedir. Tesislerimizde ISO 9001 ve TSE EN 206-1 standartlarına uygun olarak üretim yapılmakta olup, Türkiye Hazır Beton Birliği (THBB) tarafından verilen Kalite Güvence Sistemi (KGS) ve 'G' uygunluk belgeleri de bulunmaktadır.

Her türlü teknolojiye sahip tesislerimizde üretim online entegre bilgisayar şebekesi bağlantısı ile tam otomasyonludur. Tüm transmikserlerimiz ve pompa sevkiyatlarımızda da uydu takip teknolojisi kullanılmaktadır.

Vizyonumuz

Hizmet ağımızı İstanbul ve Türkiye çapında genişleterek, maksimum düzeyde istihdam sağlamak ve ülkemiz ekonomisine katkı sağlamak.
Doğru zamanda, doğru yerde adımlar atarak sağlıklı bir şekilde büyümek.
Paydaşlarımızla birlikte sürdürülebilir büyümeyi gerçekleştirmek.

Misyonumuz

Öncelikle insan ve doğaya saygı çerçevesinde hizmet vermek.
Sektördeki yatırımcılar için doğru ve güvenilir yatırım fırsatları üretmek.
Ülkemiz çapında en güvenilir şirketler arasında yer almak.

Hizmetlerimiz

Uzun yıllardır Ulucanlar güvencesi altında hizmet veren şirketimiz, teknolojik gelişmeler ve sektör ihtiyaçları doğrultusunda C 8’den C 100’e kadar tüm beton sınıflarında üretim yapma kapasitesine sahiptir.

THBB (Türkiye Hazır Beton Birliği) üyesi kuruluşumuzda, TSE EN 206-1 standartlarına uygun üretim yapılmaktadır. Ayrıca ‘G’ uygunluk belgesi ve ‘KGS’ (Kalite Güvence Sistemi) sertifikalarımız da mevcuttur.

Esenyurt ve Küçükçekmece tesislerimizde standart beton üretiminin yan sıra şap betonbrüt betonözel betonlar (su geçirimsiz, renkli v.b), yüksek dayanımlı betonlartünel kalıp betonları, yüksek katlı betonlar ve çevresel etki sınıflarına uygun beton tipleri gibi birçok farklı seçenekte üretim yapılmaktadır. 

ulu-beton-hizmetlerimiz

Makine Parkımız

ulu-beton-makine-parkımız

Referanslarımız

Kısa sürede büyüklü küçüklü pek çok şantiyeye sağladığı hizmetle bölgenin önemli beton tedarikçilerinden birisi haline gelen Ulu Beton, donanımlı tesisleri ve güçlü makine parkuruyla kesintisiz hizmet vermektedir.

İletişim

  Merkez:

  Adres:
  Tahtakale Mahallesi, İstanbul Cd. 96/1
  Avcılar / İstanbul

  Tel:  +90 212 688 08 88
  Fax: +90 212 688 07 77

  Mail: info@ulucanlar.com.tr

  Esenyurt Tesisi:

  Adres:
  1340 Sok. No:3 Örnek Mah.
  Esenyurt / İstanbul

  Tel: +90 212 620 88 88
  Fax: +90 212 596 74 20

  Altınşehir Tesisi:

  Adres:
  Altınşehir Yarımburgaz Mahallesi 2401 Sk.
  Küçükçekmece / İstanbul

  Tel: +90 212 678 18 18
  Faks: +90 212 678 39 62