Ulucanlar İnşaat Malzemeleri

1959 yılında Sivas'ta başlayan faaliyetlerimiz, 1990 yılında İstanbul'a taşınmamızla birlikte farklı bir boyut kazanmıştır. Bu sürece paralel olarak teknolojik gelişmeler ve artan talepler doğrultusunda inşaat sektörü, çok daha önemli bir sektör haline gelmiştir. Ulucanlar İnşaat Malzemeleri olarak yatırımlarımız da bu ölçüde büyümeye devam etmiştir.

Kurulduğu günden beri kaliteden asla taviz vermeyen şirketimiz, günümüz itibariyle İstanbul'un Avrupa ve Anadolu yakalarında tüm hızıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

Traçim, Ytong, Ode ve daha birçok dünya devi markanın bayisi durumunda olan kuruluşumuz,büyüklü küçüklü yüzlerce projede de tedarikçi olarak yer almıştır.

Geniş ürün yelpazesi ve Ulucanlar kalitesiyle hizmet veren şirketimiz, taş yünü, sıva filesi, çelik hasır, nervürlü inşaat demiri, kireç, dökme çimento ve daha birçok malzeme çeşidiyle hizmet vermektedir.

Altınşehir'de bulunan merkezi konumdaki açık ve kapalı depolarımızlar, güçlü ve teknolojik donanımlı
makine parkımızla da müşterilerimize memnuniyet odaklı bir hizmet sunmaktayız.

 

Vizyonumuz

Ülke ekonomisine katkıda bulunacak projelerde sürekli yer almak.
Ağırlıklı olarak yurt içinde gerçekleştirdiğimiz faaliyetleri, uluslararası pazarlara da taşıyarak, global çapta hizmet vermek.
Ülkemizin önde gelen inşaat malzemeleri tedarikçilerinden biri olmak.

 

Misyonumuz

57 yıllık tecrübemiz ve bilgi birikimimizle müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak hızlı ve ekonomik çözüm üretmek.
Ana faaliyet alanımız olan inşaat malzemeleri satışında, teknolojik gelişmeler paralelinde, güçlü makine parkı ve sektöründe uzman ekip arkadaşlarımızla profesyonel hizmet vermek.

Hizmetlerimiz

 

Geniş ürün yelpazemiz ve Ulucanlar kalitesiyle hizmet veren şirketimiz, yarım aşırı aşkın süredir gerek tedarikçi, gerekse üretici olarak da hizmet vermektedir.

 

Makine Parkımız

 

SİLOBASLARIMIZ
ADET
MARKA
CİNSİ

11

SCANIA

SİLOBAS TIR

12

MAN

SİLOBAS TIR

9

MERCEDES

SİLOBAS TIR

 

NAKLİYE ARAÇLARI
ADET
MARKA
CİNSİ

5

MAN

KASALI KAMYON

1

MERCEDES

KASALI KAMYON

5

BMC

KASALI KAMYON

 

VİNÇLERİMİZ

ADET
CİNSİ

2

FORKLİFT

1

VİNÇ

Bu formu kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz:

Altınşehir Tesisi: 

Adres: Tahtakale Mahallesi, İstanbul Cd. 96/1

Avcılar / İstanbul

Tel: +90 212 688 08 88
Fax: +90 212 688 07 77

E-mail: info@ulucanlar.com.tr

Yukarı