Ulu Sigorta

Ulucanlar Şirketler Grubu bünyesinde 1998 yılında, faaliyete başlayan Ulu Sigorta, Anadolu , Ray ve Axa Sigorta ile işbirliği yaparak, gayrimenkulden araç sigortasına kadar tüm dallarda müşterilerine hizmet vermektedir.

Minimum fiyat maksimum hizmet ilkesiyle yola çıkan şirketimiz, 1000’in üzerinde bireysel ve kurumsal müşterimize kesintisiz hizmet vermektedir.

Hizmetlerimiz

KASKO

Günümüzde trafikteki araçların en büyük güvencelerinin başında gelen kasko, özellikle trafiğin yoğun olduğu büyük şehirlerde kaçınılmaz bir gereklilik olan kaskonun en büyük özelliği, olası kaza durumunda araç sahibinin tüm zararlarını karşılamasıdır. Bunların dışında aracın çalınması, yanması vb. birçok durumda da hizmet veren kasko sigortası, sadece binek araçlar için değil kara yollarında kullanabilen tüm motorlu araçlar için de yaptırılabilir.

 

TRAFİK SİGORTASI

Motorlu Araçlar Mali Sorumluluk Sigortası adı da verilen trafik sigortası , kara yollarında seyreden tüm araçlar için yasal bir zorunluluktur.  Herhangi bir ölümlü, yaralanmalı ya da maddi hasarlı kazalarda haklı olan kişiyi güvence altına alan trafik sigortası, poliçe limitleri dahilinde güvence sağlar.

 

KONUT SİGORTASI

Yaşam bölgelerinde veya çevrelerinde oluşan su basması, yangın ve benzeri durumlarda konutları ve içlerindeki eşyaları güvence altına almak amacıyla yapılan sigorta türüdür.

 

DASK (ZORUNLU DEPREM SİGORTASI) 

Yaşadığımız coğrafya itibariyle deprem riski yüksek olan ülkelerden birisi olan Türkiye, DASK sigortası ile depremde oluşabilecek zararları karşılamak amacıyla yapılan ve yasal zorunluluğu bulunan sigorta türüdür.

 

HAYAT SİGORTASI

Hayatın beklenmedik sürprizlerine karşı müşterilerini güvence altına alan hayat sigortası, herhangi bir kaza halinde tüm tedavi masraflarını karşılarken, ölüm gibi durumlarda da geride kalan kişilere maddi zorluk çekmeden hayatlarını devam ettirmelerini sağlar.

 

SEYAHAT SİGORTASI

İş veya tatil amaçlı yapılan hava, kara, deniz ve tren yolculuklarında seyahat eden kişinin sağlık ile ilgili risklerini güvence altına alan sigorta çeşitidir.

 

BİREYSEL EMEKLİLİK SİSTEMİ (BES)

Kişiye özel oluşturulan emeklilik sistemidir. %25 devlet katkısıyla daha da cazip hale gelen bireysel emeklilik sistemi, emeklilik dönemi için düzenli tasarruf ve yatırım yapma fırsatı sunar.

Referanslarımız

 

Bu formu kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz:

Merkez: 

Adres: Tahtakale Mahallesi, İstanbul Cd. 96/1

Avcılar / İstanbul

Tel: +90 212 688 08 88
Fax: +90 212 688 07 77

E-mail: info@ulucanlar.com.tr

Yukarı